Eckler's Catalogs Available Now!
$294.68
Saved - View your saved items
We're sorry. We couldn't save this product at this time.
or use
Description, Q&A
| Brand | Mickey Thompson |
| Type | Drag Radial |
| Size | 235/60R15 |
| Diameter | 26 |
| Min Wheel Width | 6.5" |
| Max Wheel Width | 8.5" |
| Speed Rating | N/A |
| Load Index | N/A |
| Tread Pattern | Directional |
| Tread Depth | 6/32" |
| Weight | 29.1 |
Mickey Thompson 255613
315108003
CA Residents: WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov